Złoto i srebro na zawodach EJOI 2020!

Nasza reprezentacja zdobyła na tegorocznych zawodach Europejskiej Olimpiady Informatycznej Juniorów dwa medale: złoty i srebrny! Gratulujemy!

Złoty medal zdobył Konstanty Smolira (absolwent Dwujęzycznej Szkoły Podstawowej “Europejczyk” w Szerokiem). Srebrny medal wywalczył Ignacy Boehlke (absolwent Szkoły Podstawowej nr 6 w Szczecinie). Gratulujemy także wszystkim pozostałym zawodnikom, którzy wzięli udział w tej olimpiadzie i dumnie reprezentowali nasz kraj: Markowi Muzyce, Jerzemu Olkowskiemu, Adamowi Gąsienicy, Karolowi Łacinie, Tomaszowi Pływaczowi oraz Paulinie Żeleźnik.

Pełen ranking zawodów dostępny jest na stronie EJOI 2020:

Opiekunami reprezentacji byli mgr Karol Pokorski (Uniwersytet Wrocławski) oraz prof. dr hab. Maciej Sysło (Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki)