Reprezentacja na EJOI 2020

Komitet Główny Olimpiady Informatycznej Juniorów powołuje do reprezentacji na zawody Europejskiej Olimpiady Informatycznej Juniorów 2020 następujących zawodników:

1. Konstanty Smolira (Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa “Europejczyk” w Szerokiem),
  2. Ignacy Boehlke (Szkoła Podstawowa nr 6 w Szczecinie),
  3. Marek Muzyka (Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego we Wrocławiu),
  4. Jerzy Olkowski (Szkoła Podstawowa nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej w Warszawie).

Rezerwowi:

1. Jan Gwiazda (Bednarska Szkoła Podstawowa Terytorium Raszyńska w Warszawie),
  2. Tomasz Pływacz (Szkoła Podstawowa nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej w Warszawie).

Dodatkowo, organizatorzy umożliwiają także start, drugiej, nieoficjalnej reprezentacji (poza konkursem). Komitet postanowił powołać do drugiej reprezentacji zawodników, którzy nie są absolwentami szkoły podstawowej, na podstawie wyników Olimpiady:

1. Tomasz Pływacz (Szkoła Podstawowa nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej w Warszawie),
  2. Adam Gąsienica (Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II w Warszawie),
  3. Karol Łacina (Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi we Wrocławiu),
  4. Paulina Żeleźnik (Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego we Wrocławiu).

Rezerwowi:

1. Michał Margos (Publiczna Stowarzyszeniowa Szkoła Podstawowa w Ochodzach),
  2. Elżbieta Łabaj (Szkoła Podstawowa nr 114 im. Arkadego Fiedlera w Krakowie),
  3. Weronika Okraszewska (Szkoła Podstawowa nr 43 w Gdańsku),
  4. Stanisław Lada (Prywatna Szkoła Podstawowa im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich w Warszawie).